Proč vyhledat masážní studio či šikovného maséra?

728x90-1509716084.png

Důvodem proč mnoho lidí vyhledává maséra, je že mají určitý problém, který přetrvává. Dalším důvodem je prevence a relaxace. Kdo by občas nepotřeboval namasírovat tělo. A také si psychicky a fyzicky odpočinout od celého světa.
masáž ženy

Typy masáží a jejich funkce

Povíme si, které masáže se používají nejčastÄ›ji a k Äemu jsou dobré.
·         KLASICKÁ MASÁŽ – Klasické masáže se poskytují pro své relaxační a preventivní účinky. Můžeme je taktéž zvolit, pokud máme například sedavé či namáhavé povolání, tak pro uvolnÄ›ní namáhaných částí tÄ›la. SamozÅ™ejmÄ›, že musí být provádÄ›ny v pravidelných intervalech, aby jejich účinek byl zaručen.
·         RUÄŒNÍ LYMFODRENÁŽ – nÄ›kdy se také nazývá manuální lymfodrenáž. Poskytuje se zejména pro rozproudÄ›ní lymfatického systému.K dalším účinkům patří zmenÅ¡ení či odstranÄ›ní otoků různého původu. Její využití se najde i v odstranÄ›ní celulitidy či projasnÄ›ní a vyčiÅ¡tÄ›ní pleti.
·         SPORTOVNÍ MASÁŽ – Tato masáž je využívána pÅ™edevším aktivními lidmi a sportovci, po zátěži či jako příprava pÅ™ed zátěží, dále jako regenerace svalů. Taktéž jako relaxace pÅ™ed sportovními výkony.
·         THAJSKÁ MASÁŽ – Thajská masáž v sobÄ› skrývá prvky jógy, akupresury a pořádného protažení. Využívá se u bolestí zad různé intenzity, pro uvolnÄ›ní svalstva po práci či zátěži, fyzické námaze, sportu nebo i tÅ™eba pÅ™i psychosomatických onemocnÄ›ních.
potřeby na masáž

Před tím než si zajdete na masáž

Než se rozhodnete na masáž jít, podívejte se na internet, kde si můžete najít masážní studia ve Vašem okolí a taktéž si na jejich stránkách můžete přečíst reference na daný salon, které přidali lidé, kteří už salon navštívili. Důležité je se podívat, jaké služby Vámi vybraný masážní salon nabízí. Je možné, že Vámi vybranou masáž třeba například ani nedělají. Až poté, co si to zjistíte, se objednejte.

Proč vyhledat masážní studio či šikovného maséra?
4 (80%)1