Kabelky nejsou jen pro dámy, i muži potřebují nějaké místo pro své věci, ať už se vypraví kamkoliv. Jenže jakou kabelku vybrat, aby měla velikost akorát, byla praktická, a ještě dobře vypadala? Pánská taška calvin klein crossbody má ideální rozměry. Je jako stvořená pro klasického muže, který si vystačí s malým množstvím věcí, které potřebuje mít při sobě. Tato značka pánských kabelek vám přináší luxusní vzhled v podobě imitace kůže, která je k nerozeznání od kůže pravé. Popruh tašky si můžete přizpůsobit vašim potřebám a tašku tak můžete nosit jak přes rameno, tak i křížem, přes tělo. Taška má velkou kapsu uzavíratelnou na zip a nechybí ani jedna menší praktická kapsička uvnitř, kterou využijete na různé drobnosti.

peněženky

Pořiďte si tuto pánskou kabelku ze vskutku povedené nejnovější kolekce, která bude vévodit letošnímu létu. S touto pánskou kabelkou získáte naprosto novou a inovativní image. Stanete se elegánem i gentlemanem v jednom. Hodí se jak do práce, na ven, na schůzku, tak i do společnosti. Díky krásnému a elegantnímu, do detailů propracovanému designu budete mít jistotu, že s touto pánskou taškou nikde ostudu neuděláte.

peněženka

Naopak se stanete středem pozornosti a strhnete na sebe velkou vlnu zájmu. Zajímavý a propracovaný design tašky od značka Calvin Klein, která se zaměřuje na to, že v jednoduchosti je krása, zkrátka nadchne každého, nejen svého majitele. Podlehněte této značce, která dobře vypadá a dobře se nosí. Mějte neustále po ruce vaše důležité věci a nezbytnosti. Je ideálním řešením pro každého muže, kterému není lhostejné, co nosí a který se zajímá o módní trendy. S touto pánskou kabelkou vás rozhodně nečeká žádné módní faux-paux, naopak díky svému vzhledu nevyjde jen tak z módy a hodí se vám i pro nastávající sezónu.