Málokdo se skutečně smíří s tím, že stárne. Většina lidí by chtěla vypadat daleko lépe než doopravdy vypadají. Týká se to především žen, které vyšší věk nezvládají vstřebat tak jako muži. Bohužel se stárnutí nelze vyhnout, ale je možné pomocí životosprávy a vhodných doplňků stravy stárnutí zmírnit. Je možné užívat například kolagen, který má vliv na pohybový aparát i na stav naší pokožky. A právě pokožka je hlavní ukazatel našeho skutečného věku. Proto je dobré užívat nejlépe živý kolagen, který obsahuje kromě kolagenu i celou řadu zdraví prospěšných látek, a také je vyrobený z mořských ryb. Tento typ kolagenu je nejlépe vstřebatelný a má nejlepší účinky na náš organismus.

kolagen tablety

  • Pro tělo

Abychom se mohli bezbolestně hýbat, potřebujeme kolagen. Je obsažený v kloubech, a pokud ho máme málo, začnou o sebe klouby třít. Takto vzniká artróza, což je velice bolestivé onemocnění, které ve většině případů vede až k výměně kloubu. Abyste se tomu vyhnuli, je potřeba užívat kolagen, který bude kloubům dodávat dostatek kolagenu pro zdraví chrupavek.

prášek kolagen

  • Pro vzhled

Pokožka bohužel vždycky prozradí věk člověka. Na její stav má vliv celá řada faktorů. Prvním z nich je životní styl. Aby vaše pleť vypadala dobře i po padesátce, je nutné nejenom se o pleť dobře starat, nekouřit a hydratovat ji, ale také používat krémy s ochranným faktorem. A to dělá málokdo. Tyto kromě je nutné používat celý rok, a to i v zimě. Pokud byste je nepoužívali, čekají na vás za pár let pigmentové skvrny. Objevují se nejen na obličeji, ale také na rukou, krku a dekoltu. Dalším problémem stárnutí jsou samozřejmě vrásky. Ty vznikají už jen tím že mluvíme, smějeme se a nebo mračíme. Pokud je to jen trochu možné, omezte mimiku a posilujte pleť kolagenem. Když to zvládnete dodržovat, budete opravdu vypadat mladší než ve skutečnosti jste.