Nevíte čím udělat dětem radost k jejich narozeninám, které teprve budou slavit v následujících měsících? Poradíme vám dárek, po kterém budou doslova skákat radostí. Kupte jim trampolínu pro děti!! Určitě se vám o ní už zmínily, protože dětské trampolínky jsou záležitostí, které obšťastnily již spoustu jejich kamarádů a spolužáků. Trampolíny dnes vedou. A téměř ve všech rodinách, kde mají malé děti, ale i větší a kde mají rodiče dostatečný prostor umístit skákadlo před dům nebo na zahradu, tam všude vyrostly trampolíny a děti se jich nemohou nabažit. A když to zkusíte i vy, tak se dětem nebudete vůbec divit a možná, že ani ze skákadla nebudete chtít slézt.

děti na trampolíně

Hopsání a skákání vyvolává pocity štěstí a endorfiny se jen hrnou na povrch. Jsou to hormony štěstí a dobré nálady a kdo by jimi měl oplývat jiný, než vaše děti? A znáte některého rodiče, který by nechtěl, aby jeho dítě bylo šťastné, usměvavé a veselé? Trampolína je zcela bezpečná „hračka“ pro děti všeho věku. Má bezpečnostní síť, která vaše malé nezbedy pochytá, když šlápnou vedle.

skákání trampolína

Dětem vysvětlete, že musejí dodržovat alespoň určité rozestupy a přesně určete, kolik kamarádů smí společně vystoupit na skákací povrch. V případě přetížení trampolíny hrozí nebezpečí úrazů. Děti ve svých skopičinách přestávají být opatrné a mohou sešlápnout kamarádovi ruku, kotník a nestojí to za tu bolest. Ale naučte děti a důsledně na tom trvejte, že (podle velikosti a rozměrů trampolínky) ke skákání mohou přizvat kamarády, ale když jich přijde na zahradu patnáct, budou si muset vystát frontu.

Děti skáčou bosky, aby právě nezpůsobovaly bolestivé prošlápnutí kamarádům a aby cítily pružnost a měly radost z pohybu. Věřte, že až vaše ratolesti uvidí na zahradě trampolínku ovázanou velkou mašlí, bude to pro ně dárek, na jaký se už dlouho těšily! A vy budete ti nejmilovanější rodiče!!!