Lze erotickou masáž považovat za nevěru, nebo ne? Tuto otázku si kladou mnozí lidé, přitom je odpověď na ni poměrně jednoduchá. Za nevěru lze totiž považovat cokoliv, co provádíme záměrně bez vědomí partnera, za jeho zády. V tu chvíli se mezi dvěma lidmi přeruší důvěra a komunikace a nevěrou může být i dokonce nevinné tajné posezení v kavárně s kolegyní z práce.
polibek u lavičky.jpg
Lidé jsou si věrní vždy, když jim jejich vztah vyhovuje. Rozumí si v tom základním, jeden druhého milují pro jeho přednosti, některé chyby a negativní vlastnosti jsou schopni tolerovat s vědomím, že na nich dotyčný pracuje. Pokud je ve vztahu důvěra, dva lidé spolu komunikují a jsou k sobě otevření, pak lze říci, že jde o vztah dvou milujících se lidí. Pak není problém postavit se otevřeně i k sexuální oblasti.

Nevěra si nerozumí s důvěrou

Sex dvou milujících se lidí je vyjádřením jejich touhy po vzájemném kontaktu, navození rozkoše a něhy. Milování má hloubku díky spřízněnosti dvou duší, které si rozumí, a i když je každý z nich pak v kontaktu s jinými lidmi, které objímá, líbá, pohladí je, pochválí a obdivuje, tak to kvalitu původního vztahu nemůže ohrozit. Není pak ani problém vyzkoušet erotickou nebo tantrickou masáž, a pokud se opravdu jedná o kvalitní vztah vzájemně si důvěřujících lidí, nikdo z nich nic takového neprovede za zády toho druhého.
Erotické masáže a „normální“ masáže lze v zásadě považovat za intimní službu a nezáleží příliš na tom, zda se masírují genitálie, anebo záda, šíje, boky, obličej a chodidla. Jsou to doteky prováděné na našem těle, jsou sice od cizí osoby, ale jsou nám zpravidla příjemné, a dokonce nás přibližují až k extatickým zážitkům v blízkosti orgasmu.
žena ve tmě.jpg
Lze je tedy považovat za nevěru, když nám někdo dělá dobře? Kde je ona tenká hranice? Mezi rozkoší a orgasmem? Pokud svého partnera milujeme z celého srdce, nemůže mít přece vliv na náš vztah ani služba kvalifikovaného maséra, která ženu na masérském stole přivede do orgasmu, anebo sličná masérka, co uvolní dávku spermatu z napnutého penisu .