Jste milovníci rychlé jízdy, řízení vozidla a celkově všeho, co má čtyři kola? V tom případě jistě neodoláte šanci, využít váš volný čas, který chcete věnovat zábavné činnosti – právě jízdě na trati. A rozhodně ne ledajaké.
motokárová dráha

Motokáry u nás

Mezi hlavní adrenalinovou aktivitu, která je spojená s jezděním i mimo vlastnictví řidičského průkazu, se řadí právě motokáry, které jsou v našich končinách nesmírně oblíbené. Nejde pouze o adrenalinový zážitek, ale také i o jistou soutěživost, sportovního ducha a ten slastný pocit, dostat se do cíle jako první.
Nalezete jich u nás už v poměrně bohatém množství, dokonce i v menším městě nebo vesnici. Některé nabízí kratší tratě, ovšem místy pěkně zapeklité, jiné se můžou chlubit délkou, která je více než půl kilometru dlouhá.
motokáry na závody

Společenská zábava s vašimi nejbližšími

Skvělou zprávou je, že po předchozí domluvě s vedením motokárové dráhy, si můžete celou plochu včetně motokár zarezervovat pouze pro vás a vaši skupinu lidí, se kterými chcete sdílet tuto zkušenost z jízdy. Hodí se to i v případě, že máte v práci velký kolektiv lidí, kteří jsou pro každou srandu. Taktéž můžete vytáhnout celou vaši rodinu o víkendu na trať, která jim je neznámá a do vozidla, které přináší tu správnou náladu.
V některých případech můžete narazit i na noční jízdy, ovšem myslete na to, že je lepší si nejdříve vyzkoušet vše za denního světla a pak se teprve pouštět do dobrodružství za tmy a umělého osvětlení.

Délka samotné jízdy a ceny

Obvykle se jezdí jen pár minut, které se pohybují do méně než deseti. Je to i z toho důvodu, že je náročné motokáry řídit a plně se věnovat jízdě delší dobu, než přesně stanovenou. Místy to s vámi hodně hází a v některých zatáčkách můžete narazit na to, že budete potřebovat pomoc zaměstnanců. Tedy v případě, že si nepřibrzdíte a budete chtít ji projet rychle.
Ceny se pohybují relativně v normě. Jedná se o částku, která sahá pod sto korun, co už sami uznejte, není nic hrozného.