Koronavirová krize nás všechny sužovala poslední dva roky. Všichni neustále zkoušeli najít způsob, jak zjistit, zda je člověk nemocný a přenáší tento virus, či nikoliv. Mnoho lidí onemocnělo, a někteří bohužel zemřeli. Dá se říct, že chronicky nemocní lidé bohužel koronaviru podléhají. Dalším rizikovým faktorem je vyšší věk. Mnoho z nás má v rodině či svém okolí někoho, pro koho by onemocnění koronavirem mohlo mít fatální následky. Proto je třeba se mít neustále na pozoru. Vláda vymyslela opatření, které všem ukládalo pravidelně se testovat antigenními testy. Později tuto povinnost uložila jen školám a zaměstnavatelům. Díky tomu bylo zachyceno mnoho nemocných, což určitě vedlo k prevenci.

antigenní testy

V současné době není povinnost používat antigenní testy, které by mohly prokázat přítomnost viru u člověka. Proběhlo masivní očkování, některé skupiny obyvatel jej měly doporučené, ale nyní se zdá, že je to nejhorší za námi. Nicméně pokud máte ve svém okolí člověka, který by nemusel nákazu přežít, je velmi vhodné testy i nadále používat. Vivadiag Covidexpert nabízí velmi citlivé a kvalitní antigenní testy, které dokážou velmi spolehlivě virus detekovat.

buňka koronaviru

Stačí si tento test udělat doma nebo v práci, a do 20 minut víte, na čem jste. Každé balení obsahuje kompletní test, který si zvládne udělat i malé dítě. Provádí se stěrem z přední části nosu, nemusíte tedy zasahovat do nosohltanu, což ocení i citlivější jedinci. Chraňte sebe i své okolí, a dbejte na prevenci. V nabídce máme balení po 25 kusech, 100 kusech a 1000 kusech. Větší balení využívají hlavně firmy, domovy seniorů a další zařízení, kde je třeba dbát zvýšené ochrany klientů. Nepodceňte testování ani dnes, můžete tak přispět k záchraně nejednoho života. Všechny testy splňují zákonné normy pro použití k detekci koronaviru.jsou vysoce citlivé, šetrné a za dobrou cenu, což z nich dělá ideální pomocníky při potlačování pandemie.