Neházejte flintu do žita!

Nikdy není nic tak horké, aby to nemohlo být lepší. Neupínejte svůj zrak stále k výběru diet a neporovnávejte, v čem je ta která dieta lepší nebo horší. Která je zrovna pro vás ta nejlepší. Po které budete zaručeně hubnout. Žádná dieta vám nezaručí trvající účinky, i o ty se budete muset stále přičiňovat, to znamená, že i když zhubnete, budete de facto muset držet dietu už po celý svůj zbytek života. Protože když se navrátíte ke svým původním stravovacím návykům, váha se vám vrátí jako bumerang zpět. A bohužel častěji naberete více kilogramů, než jste pracně shodili. Tomu se říká jo-jo efekt. A ten byste přece nechtěli!

jo-jo efekt

O hubnutí bylo sepsáno již mnoho knih, je nám předkládána spousta dietetických rad a studií, ale přesto se nám někdy hubnout prostě nedaří. Buď nemáme dost trpělivosti, nebo zvolíme ne zrovna vhodnou dietu. Možná nám v hubnutí brání naše přesvědčení, že to stejně nemá cenu. Protože jste to zkoušeli už tolikrát, a bez výsledku, že už ničemu nevěříte.

Máme pro vás cennou radu.

V prvním případě si zjistěte vaše BMI, kterému se také říká index tělesné hmotnosti a podle toho, v jaké skupině se budete pohybovat, zvolte ketogenní program. BMI kalkulačka vám díky vypočtenému body mass indexu vám nabídne rovnou i způsob hubnutí i dietní plán, který vůbec nemusíte řešit, protože jídla jsou úměrně přizpůsobená vaší váze a úbytku kilogramů, který plánujete shodit. Jídla jsou velmi chutná a jejich příprava je snadná a jednoduchá, věřte, že si je oblíbíte. Ani vaše chuťové pohárky nezůstanou smutné.

zdravá sladkost

Je zde spousta příchutí, ze kterých si můžete vybírat, ba i z báječných sladkostí. Pokud máte pocit, že jste závislí na sladkém, a proto nemůžete držet žádnou dietu, ketogenní dietní program Ketomix s tím nepřímo počítá. Nabízí vhodné sladkosti, kde je zvýšený podíl bílkovin, ale snížený obsah sacharidů i tuků.