Jednorázových liqudů, nebo spíše hotových liquidů, které můžete hned nalít do své elektronické cigarety a bez problémů vapovat, je celá řada. Dnes je již výběr tak široký, že ať si vzpomenete na jakoukoliv příchuť, seženete ji. A protože je příchutí tolik, některé značky se soustředí kromě rozličného nabízení příchutí také na design lahviček. Jako značka NIGHTMARE SALT E-cigo.

Lahvičky vás přenesou do vaší noční můry. Samozřejmě, obrazně řečeno. Povedený design těchto lahviček je laděný do hororového tématu, a rozhodně nadchne všechny příznivce hororů a neobvyklých designů.

vape

Samotné liquidy pochází od značky Expran, která kromě produktů Nightmare Salt nabízí i liquidy Not Today, Nic Salt nebo liquidy s příměsí CBD.

Nightmare salt se pyšní výbornou přírodní chutí, díky použití přírodních aromat. Používá také nikotinovou sůl. Výhoda nikotinové soli je, že není tolik dráždivá v krku, jako klasický nikotin. Uvolňuje se také do vašeho těla postupně, a pomaleji, než klasický nikotin. Tím ve vašem těle na delší dobu uspokojí jeho potřebu http://www.nace.cz/nace/98-20-cinnosti-domacnosti-poskytujicich-sluzby-pro-vlastni-potrebu/ po nikotinu.

vape

Tato značka se zaměřuje především na ovocné příchutě. Najdete tu i několik tabákových příchutí, ale především ovocné chutě jsou ty, které si můžete vychutnat. Najdete tu příchutě jako ledová třešeň s citrónem, kaktus s citrónem, černý rybíz s mentolem, borůvka s černým rybízem, jablko s kiwi, borůvky s jahodou a mentolem, lesní plody s limetkou, hroznové víno s limetkou, mango s citrónem, nebo chladivou směs tvořící jahody, maliny, citrón a mentol. Najdete tu také pár neobvyklých příchutí, jako je tabák s melounem, máta s chladivou kooladou, citrónové bonbóny s ledem nebo jahodový krém.

Ať už si vyberete jakoukoliv příchuť, tyto příchutě vás rozhodně nezklamou a vychutnáte si je na každodenní vapování, vzhledem k jejich nevtíravé a přesto výrazné příchuti.