Chlupaté límce jsou stále v kurzu. Některým mohou evokovat utrpení zvířátek, ale ne všechny musí být z pravé kožešiny. Jsme v době, kdy umělé kožešiny vypadají totožně jako ty pravé a letošní zimu budou zabírat první příčky trendů.
Kožešiny se jako zázrakem po několika letech mlčení opět dostaly ke slovu. Všimněte si, až budete procházet městem, kolik jich okolo vás projde. Ale ne všechny jsou stejné. Letos budou v nákupních centrech převažovat spíše zemité barvy. S neonovým límcem už parádu neuděláte. To ale neznamená, že musíte všechno vyházet, kdo ví, jestli příští rok nečeká neon comeback.
foukání do sněhu
Líbí se vám chlupaté doplňky v podobě rukavic nebo dokonce bot? I ty jsou letos podle návrhářů špičkou módních trendů. Ke chlupatému límci nemůžete ani zvolit vhodnější doplněk. A pro módní gurmány máme pro vás tip! Štucl, který nosívaly naše prababičky je také velmi trendy a najdete ho v regálech nejednoho obchodu. Navíc je praktičtější než rukavice, protože je k němu často připevněn řetízek, který si dáte kolem krku a ruce máte volné.

U chlupatých límců je skvělé to, že se dají kombinovat se vším. Pokud jste spíš sportovní tip a nedáte dopustit na své tenisky, tak vám bude pravděpodobně nejlépe sedět parka. Parky jsou známé svou khaki barvou, ale chcete-li vybočit z řady, můžete se obléknout do růžové, modré nebo klidně i žluté. Výrobci se předhánějí v originálnější barvě, takže upusťte uzdy své fantazii a směle vybírejte.
kožešina na bundě
Elegantní dámy mohou vsadit na kabátek, ke kterému se límec z kožešiny také neuvěřitelné hodí. Ke kabátku si můžete vzít jak sukni, tak kalhoty a nějaké sexy vysoké kozačky. Jste-li spíš konzervativní typ, můžete si ke kabátku vzít Chelsea boots, které jsou letos největším trendem. Jsou nenápadné, elegantní a hodí se ke všemu, takže jsou navrch i praktické.
Užijte si zimní sezónu. Letos je plná trendů a chlupatých límců. Nezapomeňte si vyměnit neonové za přírodně laděné barvičky a zvolit vhodné doplňky.