Oplocení má nejen estetickou funkci, ale hlavně bezpečnostní. Chrání majetek před nezvaným návštěvami, které si mohou https://www.janpatrman.cz/vas-charakter-vytvari-vas-osud-sokujici-odpoved-dalajlamy/ i něco odnést či vám něco poškodit. Někteří lidé se spokojí s klasickým plotem, ale další potřebují mít naprosté soukromí a pocit bezpečí. Něco takového vám obyčejný plot nikdy nemůže nabídnout a splnit. Dnes existuje řada jiných plotů, které si můžete koupit. Hitem posledních let jsou ploty z betonu. A u nás najdete nejlevnější betonové ploty ve vysoké kvalitě.

betonový plot

Jak vybrat dobrý betonový plot?
V této oblasti najdete mnoho výrobců, a není výjimkou, že betonové ploty koupit v hobby marketech. Jsou velmi levné a v obchodě vypadají hezky. Jenže po pár letech používání už povrch není tak hezký, a navíc mohou začít praskat. Je to dáno materiálem. Naše ploty takový osud nečeká. Vydrží krásné dlouhá desetiletí, můžete to vyzkoušet na vašem plotu. Máme klasické betonové ploty, které můžete mít v libovolné kombinaci se dřevěnými výplněmi. Obě varianty vypadají velice hezky, o čemž vás můžou přesvědčit fotografie od našich zákazníků.

Betonový plot má řadu výhod, proto jej chce tolik lidí. Pokud přesvědčil o svých přednostech i vás, objednejte si ho. Rádi vám jej dodáme včetně montáže.

– Nacenění
– Odstranění starého plotu
– Zaměření
– Výkopové práce
– Umístění nového plotu

dřevěný plot

Takto v kostce probíhá instalace betonového plotu, který může zanedlouho zdobit i váš pozemek. Hodí se na oplocení zahrady i rodinného domu. Je to moderní styl oplocení, které si rychle zamilujete díky jeho vlastnostem. Jeho skvělou vlastností je to, že jej není potřeba nijak udržovat. Beton je velmi odolný, a proto vydrží hezký několik let. V případě zájmu jej můžete omýt proudem vody, případně natřít, ale nejspíš to nebude potřeba. Dopřejte si nový plot s moderním vzhledem, ke kterém vám můžeme dodat i vchodovou branku a vjezdovou bránu.