Společnost MTZ servis s.r.o., je Jihočeská společnost, sídlící v Rudolfově u Českých Budějovic a její historie se začala psát ihned po změně politických poměrů a konci doby, která vzniku soukromých obchodních společností bránila a potírání soukromého podnikání, byla jednou z jejich základních politických tezí. Firma je na trhu od r. 1992. Na venkovní ploše o 12 000 m2 a krytých prostorách o rozloze 2300 m2, máme naskladněno 2500 tun hutního materiálu. Zabýváme se maloobchodem i velkoobchodem a naší filozofií je, že pouze spokojený zákazník se vrací a náš profesionální tým je kdykoliv pomoci, při řešení vašich požadavků.

hutní materiál

Informace, které vám pomohou se orientovat v naší nabídce a šíři našich doplňkových služeb naleznete zde, po rozkliknutí odkazu našich webových stránek. Od r. 2017, jsme členy Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů a svědčí to o vysoké profesionalitě a úrovni, celého portfolia našich služeb. V oblasti prodeje hutních materiálů, jsme uznávaní specialisté na poli prodeje ocelových trubek a to, jak silnostěnných ocelových trubek, tak i tenkostěnných ocelových trubek. Štětovnic, nutných ke zřizování beraněním, štětovnicových stěn. Doplňkových služeb souvisejících s konkrétní přípravou hutního materiálu, pro konečného zákazníka a jeho dopravy na místo a v daný čas.

cena

Materiál prodáváme, jednak nový a to atestovaný i neatestovaný a v případě potřeby zákazníka, jsme v rámci našich speciálních doplňkových služeb materiál opatřit atestem a chemickým rozborem materiálu. Nemalý podíl má i prodej použitého materiálu, který má nespornou výhodu pro zákazníka, primárně ceně. To ale neznamená, že by jakkoliv byly sníženy nároky na kvalitu materiálu námi kladeného a tento materiál získáváme vlastním nákupem, díky šíři našich kontaktů, např. z přebytků skladových zásob, z demolicí a rekonstrukcí průmyslových objektů. V případě použitého materiálu, nabízíme pro zákazníka speciální a velmi výhodnou službu, která spočívá v možnosti, zpětného odkupu použitého materiálu.