Každá žena se chce cítit sexy a přitažlivá a nosit oblečení, které pro ni bude maximálně komfortní. Platí to i pro budoucí maminky, které mají často problém najít vhodný oděv, který by jim poskytl pohodlí a dostatečný pocit volnosti.
Jaké oblečení tedy zvolit v případě, že vám týden co týden roste čím dál větší bříško a nejen to?
těhotná v šatech

Móda pro těhotné

Nedá se mluvit o tom, že by si těhotné maminky nemohly ze sortimentu těhotenského oblečení nějak vybírat. V současnosti je tato kategorie natolik zaplněná, že byste jistě našly tisíce kousků, kterými byste zaplnily váš nový šatník. Co však odrazuje budoucí rodičky od toho, aby si ho zařídily je jejich finanční částka, která se rozhodně nepohybuje v malých hodnotách.
I z toho důvodu hledají jiná řešení, díky kterým by ušetřily peníze a nekoupily si oblečení, které můžou nosit pouze dočasně.

Být šik a neutrácet zbytečně moc

Být krásná a cítit se báječně můžete i v době gravidity, kdy nemáte tolik možností k tomu, nosit pouze to, co se vám zlíbí. Můžete na to jít chytře a váš šatník doplnit o oděvy, které běžně nosíte a pouze změnit vaši velikost na „plus size“.
Místo klasických kalhot se v nejbližších měsících uskromněte na nošení legín. Ty jsou moderní, naprosto pohodlné a dostatečně volné v pase i v oblasti nohou. Na doma můžete využít oblečení vaše partnera. Jistě najdete pohodlné tepláky, které využijete i v těhotenství a trička, která vám jsou už malá vyměňte za ty partnerovy.
srdce před břichem
Do společnosti se vydejte ve volných šatech, halenkách nebo využijte kouzlo volných svetrů a mikin.Máte přece právo na to, nosit oblečení, které vám nebude obepnuté a poskytne vám naopak dostatečné množství prostoru. Pokud však chcete ukázat vaše bříško v celé jeho parádě nakupte si několik tílek nebo triček větší velikosti, které vám ho krásně obepnou. Nestojí tolik peněz a natrefíte na nich v každém obchodě.
Důležité je především to, abyste se cítila pohodlně a atraktivně a nezáleží na tom, že na sobě nebudete mít oblečení, které se nosí pouze v těhotenství, pamatujte!