Máte pocit, že je vám Česká republika malá, a že vás tady už nic nepřekvapí? Tak to je velký omyl, protože i v Hradci králové můžete zažít pořádné dobrodružství, při kterém vám bude běhat mráz po zádech https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/Takové dobrodružství, na jaké jinde jen tak nenarazíte. Stačí, když se vypravíte do únikové místnosti a rázem se ocitnete v úplně jiném světě!
kočka surrealistické
Takže pokud rádi luštíte různé hlavolamy a záhady, pokud vás láká tajemno a toužíte po velkém dobrodružství, tak jste na té správné adrese.
Není nic jednoduššího, než se pustit do hry. Čeká vás série logických hádanek a hlavolamů, budete hledat skryté předměty a luštit záhady, které vás posunou zase o kousek blíž konečnému řešení a tomu, jak se dostat pryč z únikové místnosti.
Možná si budete přát zvítězit a možná bude vaše největší přání dostat se konečně pryč. Ať už to bude jakkoli, všechno se vám bude lépe snášet, protože s vámi na místě budou vaši blízcí. Ať už to bude někdo z rodiny, někdo z vašich přátel či z kolegů ze zaměstnání. Do hry se vás může zapojit až pět.
Proto neváhejte a využijte jedinečnou možnost stát se velkým hrdinou svého vlastního příběhu. Bude to přesně takové, jaké to znáte z obrazovky svého počítače anebo televize. Ten podstatný rozdíl bude ovšem v tom, že hlavním hrdinou této hledačky budete vy sami a všechno to bude až nepříjemně skutečné. Zkrátka se jedná o dobrodružství, které se vám dostane pod kůži a budete o něm mluvit ještě hodně, hodně dlouho.
šachová hra
Skvělý dárek pro všechny milovníky napětí a záhad
Možná nyní cítíte, že je to na vás až příliš silná káva. Pokud však máte ve svém okolí někoho, o kom víte, že by se mu to velice líbilo, tak neváhejte a obdarujte ho nevšedním dárkem! Není nic lepšího, než darovat zážitky, protože těch se člověk nepřejí, ani se mu nikdy neokoukají.