V situaci, kdy se nemůžeme dostat do vlastního bytu, se může ocitnout každý z nás. Ztratíme klíče, zlomíme klíč v zámku a hned máme co k řešení. Když budeme mít štěstí, problém nám pomůže vyřešit třeba šikovný soused, který nám zámek odemkne. Horší případ nastane, když se nám tato nemilá situace přihodí v noci nebo o víkendu. Pak už nám zbývá jen jediné. Zavolat non stop zámečnické služby. Zámečníci se většinou na místo dostaví okolo 15-30 minut.
zámečník u dveří
Pomohou vám s otevřením zabouchnutých dveří, se zalomeným klíčem v zámku, ale i s otevřením bezpečnostních dveří. Poradí si i v případě, že je zámek poškozen, například po vloupání. V takovém případě, vám zámečníci na počkání vymění poničenou vložku za novou. Non stop služba je sice o něco dražší, ale rozhodně váš problém vyřeší.
instalatér údržbář
Některé zámečnické firmy, vám odemknou na počkání zabouchnutý automobil nebo vám otevřou zabezpečovací tyč na volantu. Výjimkou není ani otevření trezoru, skříňkových a schránkových zámků nebo protipožárních dveří.
Stejným průšvihem, jako zabouchnutí dveří, se může stát ucpání odpadního potrubí, prasknutí nebo ucpání vodovodního potrubí. Zkomplikovat život, vám dokáže i rozbitý boiler nebo ohřívač vody.
hromada klíčů
V takových svízelných situacích, vám pomůžou non stop instalatéři. Jejich služby jdou většinou ruku v ruce se službami topenářů a plynařů. Můžete být tedy klidní, protože i v případě rozbitých radiátorů, kotlů, netěsnících plynových spotřebičů, vám pomůžou problém vyřešit. Ne vždy, se nám tyto nepříjemné situace přihodí o víkendu nebo v noci, ale přesto raději mějte vždy připravené telefonní číslo na firmy, které non stop služby poskytují. Nepříjemná situace vás přeci jen tolik nezaskočí, když budete dopředu vybaveni potřebnými informacemi. Budete-li si tyto služby zjišťovat s předstihem, můžete alespoň porovnat ceny, které budete muset za poskytované služby zaplatit.